ניקיון דירות לאחר שיפוץ

ניקיון דירות לאחר שיפוץ

שיפוץ דירות מלווה מטבע הדברים ביצירת לכלוך, אבק ופסולת. הדרך היחידה להתמודד עם ההשלכות של השיפוץ היא לתאם מראש שירותי ניקיון. את הניקיון ניתן לבצע מיד לאחר השיפוץ וכך לחזור לשגרה במהירות. ניקיון דירות לאחר שיפוץ מתאים לבעלי בתים, שוכרי דירות ולקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ. כמו כן, קבלני שיפוצים שמתחייבים להחזיר את הדירה לקדמותו יכולים גם כן לברר על שירותי ניקיון ייעודיים.

מה מאפיין שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ?

שירות ניקיון דירות לאחר שיפוץ מתבצע בצורה שונה בהשוואה לניקיון רגיל. ראשית, ניקיון דירות לאחר שיפוץ מחייב פינוי פסולת לאתרי הטמנה מורשים. לא כל חברות הניקיון מחזיקות בצי הרכבים והכלים המתאים לטובת פינוי הפסולת. עליהן לדאוג לפינוי מסודר של הפסולת ובמידת הצורך גם לפנות רהיטים ישנים, חומרי גלם וכן הלאה.
שנית, במסגרת שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ משתמשים בחומרים מיוחדים וחזקים במיוחד. חומרים אלו אמורים לאפשר התמודדות עם כתמי צבע, סיד, פיח, דבק ועוד. חברה שמציעה שירותי ניקיון אחרי שיפוץ נדרשת לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ולהציב את הצרכים של הלקוח בראש סדר העדיפויות. כמו כן, עליה לגלות רגישות בניקיון דירות של בעלי משפחות עם ילדים ותינוקות.

שילוב בין שירותי ניקיון ושירותים נוספים

יש לקוחות שמנצלים את ההזדמנות ומשלבים שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ עם שירותים נוספים. שירותים אלו עשויים לכלול בין היתר הדברת מזיקים, פוליש, ליטוש והברקת מרצפות, ניקוי חלונות בסנפלינג, ניקוי חדרי מדרגות ומקלטים, ניקוי חניונים ועוד. כל שירות נבחר בהתאם למסגרת התקציב של הלקוח והצרכים שלו. הבעיה היא שלא כל החברות מסוגלות לשלב בין שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ עם שירותים נוספים, לכן כדאי לברר זאת מראש.

אפשר ליצור קשר עם נציגי חברת ניקיון דירות לאחר שיפוץ ולקבל הצעת מחיר מסודרת. במידת הצורך גם ניתן לערב את קבלני השיפוצים עצמם, על מנת לאסוף המלצות על חברות ניקיון מקצועיות. זו הדרך לסיים את השיפוץ על הצד הטוב ביותר ובנוסף גם ליהנות מבית נקי.

 

אולי יעניין אותך לקרוא עוד על ניקיון דירות