בדק בית – ELECTROhttp://davemftedder.comELECTROTue, 18 Dec 2018 08:58:42 +0000he-ILhourly1https://wordpress.org/?v=5.0.4בדק ביתhttp://davemftedder.com/2017/11/06/%d7%91%d7%93%d7%a7-%d7%91%d7%99%d7%aa-2/Mon, 06 Nov 2017 11:18:08 +0000http://davemftedder.com/?p=224בדק בית – דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים נכס אין דבר טבעי יותר מאשר לבדוק כמה שיותר לעומק את הנכס שאנחנו רוצים לקנות. עבור רבים מאיתנו לקנות נכס זה אומר להשקיע לא מעט כסף, בין אם זה מעבודה קשה, מסיוע מההורים או ממשכנתא שהבנק הסכים לתת לנו. לכן ברור מדוע בדק בית זה מסוג אותם …

הפוסט בדק בית הופיע ראשון בELECTRO

]]>בדק בית – דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים נכס

אין דבר טבעי יותר מאשר לבדוק כמה שיותר לעומק את הנכס שאנחנו רוצים לקנות. עבור רבים מאיתנו לקנות נכס זה אומר להשקיע לא מעט כסף, בין אם זה מעבודה קשה, מסיוע מההורים או ממשכנתא שהבנק הסכים לתת לנו.
לכן ברור מדוע בדק בית זה מסוג אותם השירותים שאומנם עולים כסף, אך בפירוש לא כדאי לוותר עליהם כי רק אחרי עבודות כמו בדק בית ניתן יהיה להבין מה באמת המצב של הנכס שאנחנו עומדים לרכוש.
חשוב להבין שזה לא משנה אם מדובר על נכס שנקנה אחרי פינוי בינוי או שיש לכם דירה שעומדת לעבור פרויקט של תמ"א 38, כי מה שבטוח זה שצריך יהיה לבדוק את הנכס בצורה כמה שיותר מעמיקה ולעשות את זה לבד זה לא פשוט.

בדק בית – מה יבדקו עבורכם

ראשית, זה מאוד תלוי לאיזו חברה מקצועית תפנו לקבלת שירותי בדק בית ושנית, זה גם תלוי בנכס. בדרך כלל כאשר מזמינים שירותי בדק בית מדובר על עבודה מאוד מקצועית שלפני הכול מתבצעת על ידי המומחים בתחום. בדק בית
לכן ניתן לראות שברוב החברות שמציעות שירותי בדק בית אנחנו נמצא מהנדסים, הנדסאים, אדריכלים ועוד, שכן כל אחד מאנשי הצוות יוכל לתרום את שלו לצורך הבדיקות השונות. הבדיקות כוללות את כל מה שחשוב לדעת על הנכס, בין אם זה כולל את מערכת החשמל שלו, את מערכת האינסטלציה, את תקינות הריצוף, ואפילו בדיקה של תקני בטיחות.
ככל שהבדיקה תהיה יותר מעמיקה אומנם הסיכויים למצוא ליקויים גדלים, אך עדיף לדעת את האמת על מצבו של הנכס שאתם עומדים לקנות במיטב כספכם.

בדק בית – מה עושים עם נתוני הבדיקה?

אי אפשר לדבר על בדק בית ולא לדבר על השאלה מה בעצם עושים אחר כך עם התוצאות של הבדיקות. ובכן, כדאי לדעת שברוב המקרים הדו"ח יכלול לא רק נתונים יבשים אלא גם המלצות לשינוי, לתיקון ואפילו עלויות.
רוב הקבלנים ייקחו על עצמם את האחריות לבצע את כל התיקונים כי הם יודעים היטב שהאופציה השנייה תהיה הרבה יותר יקרה, ארוכה ולא משתלמת.
לכן אין לכם סיבה לדאוג ואתם תראו שגם במקרה שלכם כל הליקויים יתוקנו. יתרה מכך, הדו"ח גם קביל בבית המשפט כך שאם, חלילה, המצב יגיע לרמה הזאת, הרי שתוכלו להשתמש בדו"ח כדי להוכיח את המצב וכדי לקבל בסופו של דבר את מה שמגיע לכם.

הפוסט בדק בית הופיע ראשון בELECTRO

]]>בדק ביתhttp://davemftedder.com/2017/10/19/%d7%91%d7%93%d7%a7-%d7%91%d7%99%d7%aa/Thu, 19 Oct 2017 08:20:32 +0000http://davemftedder.com/?p=210בדק בית זה שלב חשוב בקניית הדירה החדשה שלכם אתם חולמים מזה שנים לקנות דירה ולא בטוחים איך לבחור את המקום המושלם עבורכם? אם כך, כדאי שתדעו: לא תמיד הדברים נראים כפי שהם. כלומר, אפילו אם אתם חושבים לקנות דירה מקבלן או דירה הנמצאת בבניין שעבר תמ"א 38, כדאי לבדוק מה בדיוק אתם רוכשים. לא …

הפוסט בדק בית הופיע ראשון בELECTRO

]]>בדק בית זה שלב חשוב בקניית הדירה החדשה שלכם

אתם חולמים מזה שנים לקנות דירה ולא בטוחים איך לבחור את המקום המושלם עבורכם? אם כך, כדאי שתדעו: לא תמיד הדברים נראים כפי שהם. כלומר, אפילו אם אתם חושבים לקנות דירה מקבלן או דירה הנמצאת בבניין שעבר תמ"א 38, כדאי לבדוק מה בדיוק אתם רוכשים.
לא כל האנשים מודעים לכך אך שירות מקצועי של בדק בית יוכל למנוע מכם הרבה מאוד אכזבות והוצאות כלכליות בעתיד, אז למה שתוותרו על כך?
אומנם זה נכון שבעבר לא היה קיים שירות כזה אך היום זה בהחלט שירות שמקובל להזמין ואתם תראו שלא תצטערו על כך.

בדק בית – מה כוללות הבדיקות המקיפות של הדירה?

ראשית, כאשר מדברים על בדק בית מדברים על בדיקות שנעשות על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שכוללים לרוב מהנדסים, חשמלאים ועוד. שנית, בפועל נבדקות כל המערכות בדק ביתשל הדירה, החל ממערכת האינסטלציה ועד מערכת החשמל.
בודקים את המסגרות, את הצבע, את החיפויים, את עבודות הריצוף ועוד כך שבהחלט מדובר על בדיקה מעמיקה. הרעיון הוא לוודא שהכול תקין ובמידה ונמצאים ליקויים – החברה המקצועית תוציא דו"ח בעניין עם הסברים, נימוקים והמלצות.
בדרך כלל כאשר מזמינים חברה מקצועית של בדק בית אשר מפרסמת את המסקנות שלה בסוף התהליך – הקבלן המבצע יסכים לשאת באחריות על התיקונים.
זה חיובי שכן מדובר על עלויות לא קטנות בדרך כלל ולכן, אם הקבלן יהיה זה שישלם אז למה לא? אתם בעצמכם בפירוש לא צריכים לשאר באחריות על ליקויי הבניה ולכן חשוב שיהיה לכם ביד דו"ח מפורט ומקצועי של בדק בית.

בדק בית – לא רק בקניית דירה חדשה

חשבתם לרגע שלהזמין חברת בדק בית זה משהו שכדאי לעשות רק אם קונים דירה חדשה מהקבלן?
אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. למעשה גם אם מדובר על בניין שעבר פינוי בינוי וגם אם מדובר על דירה שקניתם מאדם אחר כדאי מאוד לבדוק את המצב ויפה שעה אחת קודם.
מעבר לכך תמיד עדיף יהיה לעשות את כל הבדיקות שצריך עוד לפני שנכנסים לגור בנכס או לפני שמתחילים להשתמש בו כי אז יותר קל לבצע את התיקונים.
שימו לב שחוות הדעת של חברות העוסקות בתחום הזה קבילות בבית המשפט כך שאם האחראי לליקויי לא יסכים לשאת באחריות תוכלו לקחת את הדברים כמה צעדים קדימה ולהגיש תביעה.

הפוסט בדק בית הופיע ראשון בELECTRO

]]>